דף הבית
אודות
יומני מסע
כתבות
ספרים
מזג האוויר
גלריה
וידאו
סיפורי מסע
מעברי גבול
ENGLISH POSTS
האופנוען מסביליה - הצילומים
"היכולת להתרגל לחברה אשר חולה באופן מוחלט , אינה מדד לבריאות " .

אתר מסעות
מהים השחור לים הלבן

מסע למרוקו
MEDITERRANEAN 2 ATLANTIC

ברוכים הבאים לאתר ארטמוטו
גלישה מהנה

יומני מסע

שתף |
כול יומני / מהים השחור לים הלבן     אתרים בעולם     סיפורי מסע - חברים     כל ההתחלות     מהים התיכון לאטלנטי 2010     מסע ליוון עם אופנוע לנבכי הקהילות היהודיות 2011     המסע לאסיה 2012      סובב האדריאטי 2018     חזרה לברלין     כל הקטגוריות
אופנוע אורל עם סירה  ? - קובי שמואל אופנוע עם סירה , אבק דרכים , צמיגים רזרבים , גלוני מים , ממש כאילו יצא ממלחמת העולם השניה כאן בתל אביב חשבתי לרגע שהחזירו את המנדט הבריטי ...אני רוכב בקטנוע בדרום ת"א וקריאות משמחות מבני בייקר בצנלו´ב למראה אופנוע אורל רוסי כאן בישראל ועוד 2010 .
להמשך לחץ כאן
אפריקה השחורה על אופנוע - חלק - 2 ...הרבה יהודים ואוהבי ישראל פגשנו במהלך הטיול. הדרום אפריקאים הלבנים יודעים ומכירים את ישראל, לא כך השחורים שלא בדיוק ידעו היכן נמצאת המדינה הקטנטנה שלנו.
מתקרבים לצימרים הבאים ולאחר רכיבה מעייפת נחשף בפנינו בניין מרהיב ביופיו . הגענו לציציקאמה.
להמשך לחץ כאן
אפריקה השחורה על אופנוע 		יומן מסע - קבוצת אופנועים בדרום אפריקה .
בקתות מכל הסוגים והמינים. ברובן מכוסות בפח מגולבן, בגודל של כחדר. מאוחר יותר הוסבר לי שכל אחד יכול להקים לעצמו בית כזה ולגור בו ללא תשלום. הר השולחן המדהים הצופה על קייפטאון מביט אלינו בגאווה. ..
להמשך לחץ כאן
אמריקה דוידסון / טיולי  אופנועים תגידו לי", שאלתי, "הרי אתם לא מכירים אותי... מאיפה הפתיחות והלבביות הזו... הרי אנו אנשים זרים...." לרגע חששתי שדיברתי יותר מידי, פרצופו המחייך של מנהיג
להמשך לחץ כאן
טיול עם אופנוע למצרים וסיני \ אוריה שי ולאחר שציידתי את האופנוע בשני תיקי צד לצידי המיכל בהם שכנו שני מיכלי שמן 4 ליטר ובהם דלק רזרבה שהוכיחו את עצמם פעמיים בהמשך הטיול וכן צמיג קידמי ואחורי כי שם אין ולך תדע איפה ומה יקרה, כלי עבודה מים וכמה בגדים. אוהל, שק שינה נוצ´אקו ולדרך.
להמשך לחץ כאן
כל סיפורי המסע של חברים / בדף הבית - כל סיפורי המסע של חברים / בדף הבית -

http://artmoto.co.il/index.php?m=ya
להמשך לחץ כאן
סך הכל 6 יומני מסע