דף הבית
אודות
יומני מסע
כתבות
ספרים
מזג האוויר
גלריה
וידאו
סיפורי מסע
מעברי גבול
ENGLISH POSTS
האופנוען מסביליה - הצילומים
"היכולת להתרגל לחברה אשר חולה באופן מוחלט , אינה מדד לבריאות " .

אתר מסעות
מהים השחור לים הלבן

מסע למרוקו
MEDITERRANEAN 2 ATLANTIC

ברוכים הבאים לאתר ארטמוטו
גלישה מהנה

שתף |
כול יומני / מהים השחור לים הלבן     אתרים בעולם     סיפורי מסע - חברים     כל ההתחלות     מהים התיכון לאטלנטי 2010     מסע ליוון עם אופנוע לנבכי הקהילות היהודיות 2011     המסע לאסיה 2012      סובב האדריאטי 2018     חזרה לברלין     כל הקטגוריות

אני נמצא כעת בבריסל בביקור מאוד אישי, קובי כבר בפראג לאחר טיפול באופנוע בברלין

ההתיחסות של רוכבים אל רוכבים בכל מקום בו עברנו היא החוויה בין החזקות ביותר במסע הזה.

שבוע טוב לכולם,
אני נמצא כעת בבריסל בביקור מאוד אישי, קובי כבר בפראג לאחר טיפול באופנוע בברלין. חציתי שלשום ואתמול את דנמרק וגרמניה. בדנמרק זכיתי לארוח ביתי של רוכב על סוזוקי משנת 80, רץ על הכביש באופן מדהים. ההתיחסות של רוכבים אל רוכבים בכל מקום בו עברנו היא החוויה בין החזקות ביותר במסע הזה. איש לא מתייחס, האחד לשני, בין נהגי המכוניות, אין רוכב אופנוע שעובר על פני רוכב אחר, גם באוטובאן ולא מניף את ידו לשלום וכשניפגשים תמיד מדברים, מחליפים מידע, כרטיסי ביקור, טיפים, מזמינים לארוחה, שתיה, לינה או סיגריה. אני מאחל לעצמי כי תיפול לידי ההזדמנות להעניק לרוכבים זרים המבקרים בארץ יחס דומה.
אני מאחל הצלחה ליוזמת המועדון השנה בדימונה. הצטערתי לקרוא על סיפור התאונה בצומת פרדיס, אני מאמין לתיאור המיקרה על ידי אחד הכותבים ועם זאת קשה להאמין, קשה לקבל. לדעתי, חשוב ללמוד על פרטי המקרה ולהחליט לעשות דבר בעניין.
מחר אני יוצא לכיוון וינה, קצת מעל 1000 ק"מ לביקור אישי נוסף ולאחר מכן ניפגש יחד שוב בבודפשט כדי לעבור את רומניה, בולגריה,תורכיה בדרך הביתה.
ייתכן ונתראה מוקדם משהיה צפוי.
מתגעגעים הביתה, שנינו
פרסום ראשון :18/07/2010 19:11:28
עדכון אחרון :23/07/2010 12:49:11