דף הבית
אודות
יומני מסע
כתבות
ספרים
מזג האוויר
גלריה
וידאו
סיפורי מסע
מעברי גבול
ENGLISH POSTS
האופנוען מסביליה - הצילומים
"היכולת להתרגל לחברה אשר חולה באופן מוחלט , אינה מדד לבריאות " .

אתר מסעות
מהים השחור לים הלבן

מסע למרוקו
MEDITERRANEAN 2 ATLANTIC

ברוכים הבאים לאתר ארטמוטו
גלישה מהנה

שתף |
כול יומני / מהים השחור לים הלבן     אתרים בעולם     סיפורי מסע - חברים     כל ההתחלות     מהים התיכון לאטלנטי 2010     מסע ליוון עם אופנוע לנבכי הקהילות היהודיות 2011     המסע לאסיה 2012      סובב האדריאטי 2018     חזרה לברלין     כל הקטגוריות

ביום ראשון הקרוב, 24 מאי

חברים, שבת שלום
ביום ראשון הקרוב, 24 מאי, אנחנו, קובי שמואל ואנכי יוצאים למסע מקיף אירופה. המסלול נגד כיוון השעון, מקפריסין דרך תורכיה לים השחור ומשם לאוקריאנה ורוסיה עד למורמנסק על חוף הים הלבן.


חברים, שבת שלום
ביום ראשון הקרוב, 24 מאי, אנחנו, קובי שמואל ואנכי יוצאים למסע מקיף אירופה. המסלול נגד כיוון השעון, מקפריסין דרך תורכיה לים השחור ומשם לאוקריאנה ורוסיה עד למורמנסק על חוף הים הלבן. חזרה דרך נורווגיה, מרכז אירופה, הקרפטים לעבר תורכיה והביתה. התכנון הוא לעבור קצת מעל 20,000 ק"מ במשך כ 3 חדשים.
בהזדמנות זו אני חייב לציין כי למרות שהובטח בכתב ע"י "כלל" כי נקבל 'כרטיס ירוק' המאמץ בו פתחתי לפני כחודשיים נכשל ושבוע בדיוק לפני היציאה הודיעה לנו חברת הביטוח "כלל" כי היא חוזרת בעדה והגדילה עשות בכך שלא הציגה לנו חלופה סבירה בימים הספורים שנותרו ליציאה. התנהגות ראויה לכל גינוי אפשרי. המדובר היה בהבטחה ל 10 רוכבים שיצאו כבר או יוצאים בימים אלו לחו"ל בקבוצות נפרדות.
קצת לאיזון אציין כי החברה הסכימה להרחיב ביטוח מקיף קיים לחו"ל, עבור תוספת כספית והגדלת ההשתתפות העצמית. זה מהווה תקדים לכשעצמו ומקנה, תמורת כסף, שקט נפשי מסוים.
קובי ואני יוצאים ממוסך "2 אלכס מוטו" ביום א' בשעה 11:00 לכיוון נמל חיפה. המוסך נמצא ביגאל אלון 124 ת"א. נשמח להיפרד מכל מי שיגיע לומר שלום וגם אם לא יגיע.
להתראות ביום א' או בסביבות 15 אוגוסט.

שיעבור על כולכם קייץ בטוח וקריר.
לזכור כי בכל מצב של ספק, אין ספק.

שלום

דורון מהנגב וקובי מהגלריה
פרסום ראשון :18/07/2010 18:15:56
עדכון אחרון :23/07/2010 11:54:37